Data Network Çözümlerimiz

Profesyonel Data Network Çözümlerimiz

Bu uygulamaları yapısal kablolama altyapı projelerinden başlayarak yerel iletişim ağları (LAN) ve geniş alan iletişim ağları (WAN) üzerinde destekler, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılayan çözümler oluşturur.

Yerel iletişim ağ projeleri (LAN);

Yerel iletişim ağları (LAN) üzerinde kablolu iletişim çözümlerinin yanı sıra, kablosuz iletişim çözümlerini de yine en iyi teknolojiye/performansa dayalı ürünleri kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Böylece kablosuz ağlar ile yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun bir arada desteklendiği, kullanıcı ve uygulamanın yoğun olduğu ortamları desteklemek mümkün olmaktadır.

Geniş alan iletişim ağ (WAN) projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerine; çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği), yedekli-güvenilir ve yönetilebilir çözümler sunmaktadır. Bu konuda profesyonel servis sağlayıcı firmalar ile işbirliği içinde bulunan firmamız, müşterileri için ses ve data uygulamalarına farklı alternatif çözümler sunmaktadır.

Yapısal Kablolama;

İşletmelerin verim ve performansını arttırmalarında, iyi planlanmış, yüksek performanslı ürünler kuşkusuz en önemlisidir. Ancak uygulaması uluslararası standartlara göre yapılmış bir ağ altyapısının katkısı olmadan bu cihazların birdeğeri olmaz. Yapısal kablo altyapıları için müşterilerine tasarım, mühendislik ve uygulama desteği hizmetleri vermektedir.

    • Projelendirme,
    • Mühendislik hizmetleri,
    • Fiyatlandırma
    • Devreye alma hizmetleri,