Hakkımızda

Antes

Profesyönel Çözüm Ortağınız!

Telekomünikasyon teknolojilerinin gelişmeye başladığı 1989 yılında temelleri atılan firmamız Uydu haberleşme teknolojileri alanında ürün tedariği ve projelendirme hizmetleri ile sektöründe önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir.

SMATV/MATV alanlarındaki uzmanlık ve deneyimlerini gelişen teknolojiler ile birlikte IPTV, CCTV ve Data Network alanlarına da genişletmiştir.

Toplu konut, Hastane, Otel, Kamu binaları başta olmak üzere farklı sektörlere alt yapı çözümleri ve teknik hizmet sağlamaktayız.

Uzman firmalarla yaptığımız iş birliklerimiz ile deneyimlerimizi birleştirerek en doğru ürün ve çözümü sunarken, iş ortaklarımız ve güçlü bayi ağımızla Türkiye’nin her yerinde hızlı ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

30 yılı aşkın süredir merak ve heyecanımızı kaybetmeden devam ettiğimiz iş hayatımızda iş ortaklarımızla, çalışanlarımızla her zaman daha iyiyi hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz.


Tarihçemiz

1989 Yılında Beşiktaş da şirketimizi kurarak yolculuğumuza Uydu yayın dağıtım alanında başladık. Uydu antenleri, uydu alıcılar ve çevre ürünlerinin ithalat ve dağıtımı ile sektördeki ilk ve öncü firmalardan birisi olduk.
2006 yılında CCTV sektörüne giriş yapan firmamız birçok güçlü marka ile iş birliklerine devam ederek projelerinize değer katmaktadır.
Gelişen teknoloji ile iletişim ağlarının fiber optik teknolojiye dönüştürmesi ve buna uygun aktif ve pasif tüm ürünlerin tedariki konusundan deneyim kazanan Firmamız uzman kadrosu ile iletişim ağlarınızda projerinize güç katmayı, uzun süreler hizmet veren altyapılar kurmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden itibaren yeni teknolojileri yakından takip ederek, alanındaki öncü firmalar ile işbirliklerimiz ile en yenilikçi ve doğru ürünlerle projelerinize değer katmayı amaç edindik.

Konut, hastane ve Otel altyapılarında uzmanlaşan firmamız SMATV, DATA, CCTV konusunda doğru ürünlerle ve tecrübelerimiz ile müşterilerine altyapı çözüm ve hizmetleri sunmaktadır.


Misyon & Vizyon

Doğru ürün;
Ürün gurubunuza aldığımız ürünleri testten geçirerek en uygun şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Ürün gurubumuzda yer alan tüm ürünlerin uzun yıllar sizlere sorunsuz hizmet vermesi bizim vazgeçilmez ilkemizdir.

Satış Sonrası
Yılların bizlere kattığı en büyük değer iş ortaklarımız. Türkiye’nin her yerinde en hızlı şekilde projelerinize kurulum hizmeti sunan şirketimiz, satış sonrası hizmetlerimizde de aksaklık yaşatmadan sizlere destek olabilmektedir.

İş Güvenliği;
Deneyimli kadromuz iş sağlığı ve güvenliği alanlarında tüm sertifikalara sahiptir, şirket içi eğitimlerimiz ile ürünlerimizde uzman ekip arkadaşlarımız projelerinize kalite ve hız katmaktadır.


Çözüm Ortaklarımız

TRON

Haberleşme elektroniğinin Kablo ve Uydu-TV (CATV/SMATV) uygulama alanında, geniş bantlı iletim ekipmanlarının tasarım – geliştirme ve üretimi alanında Türkiye’nin öncü kuruluşudur. ANTES, 1990’dan beri TRON ana dağıtıcısıdır, birlikte birçok projemizi tamamlatan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

LG-logo

LG

Kore Merkezli “LG Electronics Inc.” esas alarak elektronik ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir ve yedi segmentte operasyonlarını sürdürmektedir.
ANTES, LG B2B kurumsal Hotel TV ekranlarında LG Electronics’in partner firmasıdır.

Polytron

POLYTRON Broadband Systems 50 yılı aşkın süredir TV ve radyo sinyal işleme alanında lider firmalardan biridir. Uzmanlık alanlarımız, yüksek kaliteli amplifikatörler ve filtreler, çoklu anahtarlar, optik bileşenler, başlıklar, modülatörler ve aksesuarlar arasındadır. Polytron Genişband Sistemleri