antes logo

Hakkımızda

 

Merkezi Headend Dağıtım Sistemlerinde Profesyönel Çözüm Ortağınız!

 1989 yılında Beşiktaş’ta Antes Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak faaliyete başladık. Dünyayı birbirine yaklaştıran multimedya teknolojisinin ve uydu anten sektörünün yeni tanınmaya başladığı 1985 yılında ferdi olarak varlığımızı sürdürürken sektörün gelişmeye başlaması ile birlikte şirketleştik.

     Şuanda da Kadıköy'de ki 1250 m2 lik yeni yerimizde faliyetimize devam etmekteyiz. 300m2 lik ofis ve showroom, 200m'2 teknik servis ve 750m'2 lik depomuz ile konumuz ile ilgili ürünleri daima tedarik ederek, sadece satışda değil satış sonrasında da yanınızda olmayı görev edindik. Bugün, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemizle sizin için en elverişli çözümü bulabilecek önde gelen kuruluşlar arasında bulunmaktayız.


 

MATV (Merkezi TV Anten Dağıtım Sistemleri ve Malzemeleri)

DTH ve SMATV (Merkezi Uydu TV Anten Sistemleri ve Malzemeleri)

CATV (Kablolu TV Dağıtım Sistemleri ve Malzemelerine)
CCTV (Kapalı devre TV ve güvenlik sistemleri)


Antes, bu sistemlere ilişkin her türlü Uydu/Karasal TV Anten ve aksesuarları (çanaklar, LNB’ler, STB DVB Uydu Alıcıları v.b.), Görüntü algılayıcı cihazlar ve aksesuarları (kamera, DVR v.b.), 5-1000 MHz ve 5-2500 MHz dağıtım malzemeleri, Anten paylaşım santralleri (switch ve multiwitchler) ile Merkezi Headend Dağıtım Sistemleri ve Malzemeleri Stoğunda bulundurmaktadır.

Toptancı, montajcı, perakendeci, tüketici ya da site veya kurumsal yönetici de olsanız... ”Ardahan’dan Edirne’ye” isteyeceğiniz her tip mal ve malzeme stoklarımızda sizin için daima mevcuttur.

Sıkı çalışmayı ve dostane ilişkileri seven Antes ailesi her türlü sorununuzu çözebilecek yapıya sahiptir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

ANTES ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Sarayardı Cad. No: 52/2
Acıbadem Kadıköy  / İSTANBUL
     

Garanti ve İade Şartları

Güvenlik & Gizlilik Politikası

Teslimat Bilgileri